Rakipi: Gjuzi, Hajdari e Halilaj, deputetët më të  rëndësishëm sot në Shqipëri

22:30 | 08/11/201922:300

Diktaturë qesharake përballë kësaj opozite parlamentare të përfaqësuar nga Kujtim Gjuzi,  Rudina Hajdari dhe Halilaj, e konsideron Ylli Rakipi opozitën e sotme parlamentare, që sipas tij i duhet regjimit.

Rakipi: Kjo është një diktaturë qesharake. Shiko opozitën e sotme, Kujtim Gjuzi..unë e kam thirrur në emision dhe e kam mik. Ja shiko Rudina Hajdarin.

Nano: Pse e thërret Kujtim Gjuzin?

Rakipi: E bëj për t’u thënë shqiptarëve që këtë kemi një ndër njerëzit më të rëndësishëm të vendit. Shqipëria ka ecur përpara me Kujtimin dhe vajzën e Azem Hajdarit me Rudinën, me një grua tjetër që korporatës i thoshte kërpëratë. Këtë gjendje kemi dhe kjo situatë i duhet regjimit. /abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono