VIDEO/ Qytetari i ankohet Ramës: Më ka humbur gruaja

20:37 | 02/12/201920:370

Kryeministri Edi Rama teksa ka takuar qytetarët e dëmtuar nga tërmeti që goditi vendin, dëgjoi edhe shqetësimin e pazakontë të një burri i cili e ka tensionuar kryeministrin.

Rama: Çfarë ke mo vlla, çfarë ke., leje mo leje te afrohet?”

Rama: Ça t’kan Bo?

Qytetari: Më kanë marrë gruan ma kanë çuar në Golem.

Rama: Gruaja paska qënë me e zgjuar se ty. Mkan marë gruan ma kanë çuar ne Golem thotë, o zot…o zot.

Pas publikimit të videos ka reaguar korrespondenti i “Abc News” në Lezhë, Gjergj Figuri i cili shkruan: “Personi që flet është nga Lezha dhe është me probleme te shendetit mendor. Ju siguroj se ai eshtë ne hall sepse bashkshortja e tij nuk eshte ndonje intelektuale, por person qe i kane thene hip ne autobuz dhe është bindur sepse nuk kupton me shume. Sjellja e Kryeministrit është abuzive dhe aspak e hijshme”.

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono