Qytetarët e Prishtinës të befasuar nga dorëheqja e Haradinaj: Nuk e prisnim

12:54 | 20/07/201912:540

Qytetarët e Prishtinës janë shprehur të befasuar nga dorëheqja e Ramush Haradinaj nga posti i kryeministrit. Disa prej tyre nuk e pranojnë dhe urojnë rikthimin e tij në krye të ekzekutivit. Ndërsa të tjerë e shohin si të dyshimtë ftesën e gjykatës së Hagës./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono