Qytetarët dënojnë aktet e dhunës, kërkojnë rikthimin e policisë në stadiume  

16:16 | 04/03/201916:160

Qytetarët dhe tifozët dënojnë dhunën ne sport dhe kërkojnë rikthimin e Policisë së Shtetit në stadiume. U desh goditja e gjyqtarit të ndeshjes Kamza-Laçi, për të ngritur zërin se duhet të kthehet sërish Policia e Shtetit në shkallët e stadiumeve.

Lidhur me incidentin e dhunës në stadiumin e Kamzës, qytetarët dhe tifozët e Kamzës shprehen se Policia e Shtetit duhet të jetë e pranishme në çdo ndeshje për të siguruar rendin dhe sigurinë

Qytetarët shprehen gjithashtu se edhe vetë tifozët duhet të jenë më të ndërgjegjshëm në mënyrë që mos të kalojnë në akte dhune nëpër stadium./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono