09:22 | 02/06/2018

Qershori politik shqiptar, është diskutuar mbrëmjen e së premtes në në studion e Byro Politike në ABC News.

Pritshmëria e shoqëruar më akuza dhe kundër akuzat në prag të çeljes së negociatave është komentuar nga deputeti socialist Ervin Bushati, deputeti demokrat Klevis Balliu, dhe dy gazetarët Mark Marku dhe Afred Peza. /abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono