Qëndrimi i opozitës kosovare, flet Isa Mustafa

11:23 | 10/02/2019

Në “Balkan ABC” këtë javë do ndiqni një intervistë që drejtori i informacionit të Klan Maqedonisë, Seladin Xhezairi, ka zhvilluar me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa.

Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë, qëndrimi i opozitës kosovare, tarifa ndaj produkteve serbe, dhe shumë të tjera janë disa prej çështjeve të trajtuara në këtë intervistë./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono