Publikohen emrat e 22 personave më të kërkuar në Tiranë (Fotot)

12:00 | 20/01/201912:000

Policia e Shtetit ka publikuar listën e 22 personave më të kërkuar prej saj në qarkun e Tiranës. Një pjesë e të kërkuarve shoqërohen me foto, e për disa ky identifikim mungon.

Të 22 personat janë dënuar për vrasje. Për 4 prej tyre, masa është me burgim të përjeshtëm, ndërsa të tjerët kanë dënim nga 20 deri në 25 vite burg.

 

p22
p21
p20
p19
p17
p16
p15
p14
p13
p12
p11
p10
p9
p8
p7
p6
p5
p4
p3
p2
p1

Në postimin në rrjetet sociale, policia e shtetit fton qytetarët që kanë dijeni për vendndodhjen e tyre, të ndihmojnë në sigurinë publike, duke telefonuar policinë, e cila u garanton anonimatin./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono