“Provokacija” fillon me “kundërshtarin” e Mustafa Nanos

21:27 | 10/09/2018

Emisioni “Provokacija” rivjen në këtë sezon të ri në ekranin e ABC News me transmetimet e tij çdo të martë dhe të premte në orën 20:00.

I ftuari i parë në “Provokacija” përballë gazetarit Mustafa Nano do të jetë akademiku Artan Fuga. Pedagogu Fuga nuk vonoi ta njoftojë bisedën në studion e “Provokacija” në profilin e tij në rrjetin sociale Facebook.

Ai e cilëson gazetarin dhe analistin Mustafa Nano si një kundërshtar të tij për çështje publike.  Madje shpesh herë, thote Fuga, nuk kanë munguar as përplasjet mes tij dhe gazetarit Nano.

“Mua më pëlqen që kundërshtarët në ide dhe qëndrime t’i shoh drejt e në sy dhe t’ua them të miat sy më sy! Publiku të gjykojë”,- shkruan Fuga./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono