Protesta e opozitës dhe drejtësia e dyshimtë

13:25 | 29/01/2018

Politika në ABC News është ndalur këtë javë tek protesta e opozitës, si një shans i ri politik për Lulzim Bashën. Përkundër kësaj edhe tek ekstradimi i dyshimtë i financierit të Habilajve, Nezar Seiti, si një dështim i institucioneve tona të drejtësisë. Detajet na i sjell gazetarja Mimoza Koçiu./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono