Propozimi spektakolar emocionon plazhin

20:13 | 09/08/2018

Një episod i veçantë ky në Edicionin Veror. Bëhet fjalë për një propozim të papritur martese, e cila u organizua në fshehtësi për një vajzë me fat. Ndihmuar fillimisht nga Ministri i Turizmit Blendi Klosi me shpëtimin e kamadares në formë unaze, misioni kulmoi me një përgjigje pozitive dhe fund të lumtur. E gjitha u ndihmua të organizohej nga Edicioni Veror duke marrë në intervistë vajzën për ta pyetur për detaje nga historia e saj e dashurisë. Ajo tregon se si kishte menduar ta merrte unazën e saj të fejesës dhe se si kishte rënë në dashuri me partnerin e saj. Fatmirësisht, Ilda nuk pati dyshime për surprizën pasi ndodhi në të njëjtën ditë me datëlindjen e motrës së saj. Ajo mbeti e shokuar në momentin kur i fejuari i shfaq gjithçka çfarë kishte organizuar për të, duke i propozuar bashke më unazën qe ajo kishte ëndërruar. Përgjigja ishte pozitive. Nusja e ardhme na tregoi se nuk kishte dyshuar në asnjë moment se diçka e tillë do të ndodhte, duke e bërë misionin tonë të susesshëm./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono