Promovohet libri i pedagoges së “Marshall” Valbona Zeneli

15:30 | 17/12/2017

Valbona Zeneli, pedagoge në “Marshall Center” sjell për publikun një libër me 39 artikuj dhe editoriale mbi çështjet e sigurisë europiane, tregtisë dhe Ballkanit Perëndimor. Me një larmi tezash të guximshme dhe provokuese libri ka rrëmbyer vlerësimin e personaliteve brenda dhe jashtë vendit./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono