Probleme për lojtarin e Ipswich, Dede fton sulmuesin e Teutës

11:40 | 11/10/201911:400

Shqipëria U21 po përgatitet për ndeshjen me Kosovën, ndërkohë që sot prej orës 16:15 do të zhvillojë një përbalkje me Shqipërinë U19. Këta të fundit kanë në program një ndeshje miqësore me Poloninë, të hënën prej orës 14:00 në stadiumin “Selman Stërmasi”.

FSHF njofton së fundmi se ka edhe një ndryshim në listën e kombëtares U19, pasi një prej lojtarëve të ftuar ka pësuar një dëmtim.

“Në listën e U19 ka një ndryshim. Për shkak dëmtimi nuk ka ardhur Armando Dobra nga Ipswich, në vendin e tij është grumbulluar Dejvid Kapllani nga Teuta”, thuhet në njoftimin e Federatës Shqiptare të Futbollit, shpërndarë për mediat. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono