Presidenti Takaj krenar për sezonin më të mirë në histori të Skënderbeut

15:43 | 12/05/2018

Skënderbeu synon të fitojë edhe Kupën e Shqipërisë për të kompletuar sezonin më të mirë në histori. Presidenti Ardian Takaj vlerëson arritjet e skuadrës dhe flet për strategjinë e klubit në gjyqin ndaj UEFA-s në KAS. /abcnews.al

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono