Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot
Thermometer on snow shows low temperatures - zero. Low temperatures in degrees Celsius and fahrenheit. Cold winter weather - zero celsius thirty two farenheit.

07:36 | 30/12/201907:360

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira do të dominojnë në të gjithë territorin, më të dendura vranësirat paraqiten në përgjatë kufirit Lindor por pa rreshje. Pasditja dhe mbrëmja  vijojne në të njëjtat kushte atmosferike, me kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme në të gjithë Shqipërinë.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por rriten lehtë në mesditë duke variuar nga  -7°C deri në 10°C, maksimumi në zonat Perëndimore.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 50-55 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar në det dallgëzim  5 ballë.

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono