Poston foto provokuese, këngëtarja shqiptare kërkon partner për Shën Valentin

14:51 | 14/02/202014:510

Këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka postuar një foto shumë provokuese në “Instagram”.

E shtrirë mbi shtrat dhe me një veshje të ngushtë e flakë të kuqe ajo duket shumë seksi dhe provokuese. Reperja ka vënë në pah të pasmet e saj dhe pyet fansat se cili prej tyre do bëhet partneri i saj.

“Do jesh Valentini im?”, shkruan Melinda krahas fotos provokuese./abcnews.al

 

View this post on Instagram

Will you be my Valentine? ❤️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono