Policia kontroll në shtëpinë e vjehrrit të Balilit

18:55 | 12/02/2018

Shërbimet policore të Sarandës kanë ushtruar kontroll pasditen e së hënës në banesen e vjehrrit të Klement Balilit, që është në kerkim për trafik droge.

Avni Veizi banon në Delvinë.

Në momentin, kur efektivët e policisë kanë hyrë në banesën e tij, asnjë nga pjesëtarët e familjes nuk ndodhej në shtëpi.

Pas kontrollit mësohet se policia nuk ka gjetur asgjë në banesën e vjehrrit të Klement Balilit. Familjarët Veizi kanë deklaruar se askush nuk i ka njoftuar për kontroll.

Vjehrri i tij thotë se do të bëjë kallëzim në Prokurori për hyrjen në banesë pa paralajmërim dhe kur nuk ndodhej askush aty. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono