Policia e ndoqi gjithë ditën, shqiptarin e gjen belaja me atë që i gjejnë në makinë

15:57 | 24/01/202015:570

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar me 50 gram kokainë me vete.

Aksioni i zhvillua në Petritoli, ndërsa mediat fqinje bëjnë me dije se policia kishte ndjekur gjatë gjithë ditës itinerarin e shqiptarit, emri i të cilit nuk është bërë i ditur dhe në fund të ditës është vënë në pranga.

Ata e ndaluan shqiptarin, kur ai ishte në makinë dhe pasi e ndaluan i ushtruan një kontroll, që lejoi zbulimin e sasisë së kokainës.

Sasia e sekuestruar e kokainës nëse do të kishte dalë në treg do të kapte vlerën e 20 000 eurove.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono