Policia afgane shkatërron rreth 20 tonë drogë

23:22 | 25/09/201823:220

Rreth 20 tonë drogë janë shkatërruar nga policia afgane e antidrogës, pas një operacioni të madh në vend. Policia bëri të ditur se droga e djegur ishte e llojit, heroinë, kokainë, hashash dhe morfinë. Droga është sekuestruar këtë vit, ndërsa në pranga kanë përfunduar 480 persona./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono