Plagosje me thikë në Shkodër

15:23 | 12/08/2018

Një plagosje ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Thuhet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, por ende nuk bëhet i ditur motivi kryesor. I plagosuri është Shyqyri Ahmeti 50 vjeç, jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “Parizani”, ku autori Y.Sh 40 vjeç, pasi ka goditur me thikë është larguar nga vendngjarja. Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono