Plagoset 18-vjeçari në Tiranë, shoqërohet një nga autorët

13:12 | 12/10/2018

Pak orë pas plagosjes së 18-vjeçarit Mikel Shira, forcat e policisë së komisariatit nr. 2 në kryeqytet kanë arritur që të shoqërojnë njërin prej autorëve të dyshuar të kësaj ngjarjeje. Siç njofton policia e Tiranës, grupi hetimor ka arritur që të identifikojë dhe shoqëroje një 56 vjeçar si dhe ka shpallur në kërkim djalin e tij 22 vjeçar.

Atë dhe bir, pas një konflikti për motive të dobëta në zonën e “Selitës”, plagosën në këmbë me armë zjarri shtetasin Mikel  Shira, 18 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono