Plagosen tre persona me armë zjarri në Elbasan

18:30 | 02/08/201918:300

Tre persona mbetën të plagosur pasi u qëlluan me armë zjarri teksa ndodheshin në një lokal pranë Pallatit të Sportit në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme. Mësohet se të plagosur janë Fezi Ago, Mihal Kocashi dhe Elton Cërriku. Ata janë dërguar në spitalin e Elbasanit, ku po marrin ndihme mjekësore. Burimet policore nga vendi i ngjarjes bënë të ditur se një person që tashme është identifikuar ka qëlluar me armë pas një konflikti të çastit për motive të dobëta. Policia e Elbasanit ka ngritur postblloqe në disa rrugë të qytetit dhe po punon për kapjen e autorit./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono