Piku i vapës, nëna lë në makinë djalin (Foto)

16:15 | 29/06/201916:150

Një nënë në Oklahoma është vënë në pranga pasi kishte lënë djalin e saj 14-muajsh në makinë, ndërsa jashtë temperaturat ishin shumë të larta.

Nëna e vogëlushit kishte hyrë në lokal për të konsumuar pije, kur policia e ndaloi pasi kishte lënë makinën të parkuar në autostradë.

Zyrtarët panë që djali po lëvizte në pjesën e përparme të makinës dhe po qante. Ai ishte lënë në automjet për rreth 20 minuta.

24-vjeçarja Gretchen Markovics, nëna e djalit, akuzohet se i ka vënë në rrezik jetën fëmijës dhe po mbahet në burgun e Qarkut Tulsa.

Ajo i tha policisë se mendonte se në makinë nuk bënte nxehtë dhe ndaj kishte hyrë në lokal për të pirë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono