Piatek shënon, komentatori “çmendet” pas golave të polakut (Video)

20:59 | 31/01/201920:590

Shkëlqimi i sulmuesit të Milanit, Piatek në ndeshjen ndaj Napolit ka mahnitur komentatorin Tiziano Krudeli. Ky i fundit ka bërtitur me të madhe teksa po komentonte ndeshjen.

Piatek shënon dy herë me Napolin dhe duket se me ardhjen e tij ka ringjallur shpresën edhe te komentatorët italianët. Njëri prej tyre, komentatori Tiziano Krudeli tërbohet pas kësaj dopiete të tij, të martën e ndeshjes me Napolin. Ai bërtet me të madhe komentatori italian në studion televizive, teksa po komentonte ndeshjen.

Impakti me botën kuqezi rezultoi i jashtëzakonshëm, teksa sulmuesi polak arriti të fitonte zemrat e kuqezinjve në pak minuta, duke bërë të harrohet “zhgënjimi” Higuain. Dopieta ka “çmendur” edhe komentatorin. Imagjino se çfarë mund të ndodhë nëse këto gola do të vijnë ndaj Juves apo akoma më shumë me Interin./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono