Petrit Vasili: Edi Rama rrezik për vendin


14:29 | 03/10/2017

I ftuar në studion e ABC News kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili në Abc Neës ka folur për vettingun. Sipas tij LSI nuk ka qenë asnjëherë e lidhur me krimin, ndërsa e akuzon kryeministrin Rama e sheh si rrezik për vendin.


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono