Pëson goditje në tru, aktorja me famë botërore përfundon me hundë të thyer

08:24 | 30/11/201908:240

Aktorja amerikane, Susan Sarandon, i ka shokuar fansat e saj me publikimin e fotografive.
Ajo ka treguar se ishte rrëzuar gjatë përplasjes me qytetarët në New Hampshire, ku edhe kishte pësuar tronditje në tru.

“ Tronditje në tru, hundë të thyer dhe gju të dalë nga vendi. Kështu nuk do të mund t’i takoj njerëzit në New Hampshire, para së gjithash senatorin Bernie Sanders. Vërtet më vjen keq që do ta humb rastin”, ka thënë aktorja.

Përveç aktrimit, Sarandon është mjaft aktive edhe në politikë. Në vitin e kaluar, ajo ishte në mesin e femrave të arrestuara para Senatit në Washington gjatë protestës kundër presidentit amerikan, Donald Trump.

Në atë kohë qytetarët dhe aktorja, ishin mbledhur për të shprehur pakënaqësinë lidhur me politikat e presidentit ndaj imigrantëve./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono