Përplaset makina, plagoset burrë e grua

15:39 | 23/07/201815:390

Një çift bashkëshortësh kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Labinot Fushë.

Në njoftimin e policisë thuhet se mjeti me të cilin po udhëtonin është përplasur me një trafikndarëse. Për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit, një 31-vjeçar dhe bashkëshortja e tij 20-vjeçe.

Të dy ndodhen në spitalin e Elbasanit dhe nuk paraqesin rrezik për jetën. Policia e Elbasanit dyshon se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është përplasur me trafikndarësen. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono