Përplasen makinat, plagosen anëtarët e një familjeje

19:52 | 21/10/201919:520

Një aksident u shënua mbrëmjen e kësaj të hëne në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Ngjarja ndodhi në fshatin Bradashesh, ndërsa uniformat blu kanë njoftuar se janë përplasur dy automjete, një “Opel” dhe një “Benz”.

Për pasojë janë lënduar personat që gjendeshin në makinën tip “Opel”. Policia ka bërë të ditur se janë lënduar katër anëtarë të një familje, mes tyre edhe dy fëmijë të mitur. Ata ndodhen në spitalin e Elbasanit, ndërsa mjekët kanë konfirmuar se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono