Përplasen dy makina në Elbasan, plagosen drejtuesit

11:34 | 15/01/202011:340

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të qytetit të Elbasanit. Burime për abcneës.al bëjnë me dije se dy automjete një tip “Benz” dhe një “Reno” janë përplasur te rrethrrotullimi i Bradasheshit.

Mësohet se përplasja ka qenë tepër e fortë dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy ddrejtuesit e mjeteve. Të plagosurit janë dërguar në spital për të arrë ndihmë mjekësore.

Ndërkaë, grupi hetimor don të përcaktojë edhe shkakun e aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono