Përplasen dy automjete, vdes 51-vjeçari shqiptar

18:07 | 07/12/2017

Itali- Përplasja e dy automjeteve me njëra tjetrën i ka marrë jetën një 51- vjeçari shqiptar në Itali. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së enjtes, raportojnë mediat italiane.

Aksidenti tragjik ka ndodhur në autostradën A22 në dalje të qytetit të Veronës. Shqiptari ka qenë duke drejtuar automjetin e tij kamion, por fatkeqësisht është përplasur më një mjet tjetër kamion dhe për pasojë ka humbur jetën.

Edhe pse ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, përplasja ka qenë fatale, për 51-vjeçarin shqiptar./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono