Përplas për vdekje 50 vjeçarin, arrestohet 26 vjeçari

08:45 | 23/12/2017

Një aksident me vdekje ka ndodhur mesnatën e së premtes në aksin Fushë Krujë – Mamurras.

Një i ri nga Lezha përplasi për vdekje një 50-vjeçar dhe më pas është arrestuar nga policia.

Sipas policisë, në pranga ka përfunduar Drilon  Ymeri, 26 vjeç, banues në Lezhë.

Rreth orës 23:30 të së Premtes ai përplasi për vdekje me makinën e tij “Porsche –Kajan” 50-vjeçarin L.J., banues në  Thumanë, Krujë./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono