PD: Qeveria po ushtron presion ndaj bizneseve, administrata tatimore bllokon shërbimet

13:43 | 11/10/201913:430

PD ka akuzuar qeverinë se po ushtron presion ndaj bizneseve për të mbushur arkën e shtetit, ndërkohë që administrata tatimore ka bllokuar shërbimet për tatimpaguesit duke ja deleguar një kompanije private. Kjo është deklarata e bërë nga eksperti i ekonomisë në Partinë Demokratike Dorian Teleti./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono