Patos, 35-vjeçari shpëtohet nga policia (Video)

10:00 | 16/05/201910:000

Për katër orë policia e Patosit bindi një 35-vjeçar që të mos vetëvritej. Ai u gjet nga të afërmit e tij në shtëpi në gjendje të rëndë shëndetësore. Mbante një thikë në dorë dhe ishte mbuluar me gjak. Familjarët i thanë policisë se 35-vjeçari kishte prerë damarët e dorës dhe të qafës dhe kërcënonte se do vetëvritej. Policia e dorëzoi të riu në spital ku dhe po merr shërbimin mjekësore. Burime të besueshme i thanë ABC News se 35-vjeçari ka qenë nën ndikimin e narkotikëve./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono