Patën vetëm një takim, vajza i nxin jetën djalit dhe i çon 9000 SMS

09:40 | 28/10/201909:400

Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë.

Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesazhe pas një takimi që ka pasur me Denis Lee Jane por që nuk e gjeti të përshtatshme të vazhdonte lidhjen shkruan albeu.com.

Por Denis nuk është ndalur dhe vazhdonte ta kërcënonte dhe conte mesazhe Matthews. Madje jo vetëm atij, por edhe të dashurës së tij dhe familjarëve të tij.

Sot Denis gjendet pas hekurave dhe pritet të merret për të vendimi nga gjykata nën akuzën e përndjekjes.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono