Pas ndarjes, Mozzik dhe Loredana festojnë suksesin bashkë

07:35 | 19/11/201907:350

Mozzik dhe Loredana kanë qenë në vëmendjen e mediave rozë kohët e fundit. Ndarja e çiftit u shoqërua me shumë bujë.

Ndërkohë, teksa janë prindër të një vajzë duket se ndarja e tyre erdhi në mënyrë paqësore. Ishte fillimisht Loredana ajo e cila tha se e kanë trajtur njëri-tjetrin me respekt, ndërsa Mozzik do të deklaronte se Loredana zë një vend të rëndësishëm tek ai.

Ata po ashtu kanë pohuar se do të bashkëpunjnë gjithnjë bashkë. Dhe duket se falë bashkëpunimit këngëtarët po shijojnë edhe një sukses së bashku.

Këngëtarja ka publikuar foton e një çmimi të fituar, ndërsa shihet edhe Mozzik./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono