Pas Bashës, reagon Dako: Lulzim ti s’ke vota dhe s’ta kam fajin unë

13:13 | 26/10/2018

Nuk ka vonuar reagimi i kreut të bashkisë Durrës Vanguush Dako pas fjalëve të kryeopozitarit Basha, të cilit, përmes një postimi në rrjetin social facebook, i drejtohet duke i thënë se duhet ta kuptojë se ai nuk merr vota dhe për këtë nuk ja ka fajin as ai, as durrsakët, shijakësit apo krutanët.

Je një peshk rezervati që nuk hahesh dot dhe hidhu përpjetë sa të dush me kaseta me telefonata e me sajesa vemjesh. Ty nuk te beson askush – shkruan kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako i cili vijon duke thënë se atë e besojnë sepse i përgjigjet kujtdo dhe se nuk i ka duart as me gjak apo zhul eurosh si kreu i selisë blu.

Do të shihemi në gjyq bashkë – përfundon Dako në postimin e tij në facebook. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono