Pas 50 vitesh, dizajneri francez Jean Paul Gaultier i jep lamtumirën pasarelave

15:10 | 18/01/202015:100

Dizajneri i famshëm, Jean Paul Gaultier po përgatitet t’i thotë lamtumirë pasarelave. Gaultier, i famshëm për krijimet e guximshme të modës së lartë, njoftoi dje se sfilata që do të mbahet në Theatre du Chatelet do të jetë e fundit.

“Përmes kësaj sfilate, që përkon me 50 vitet e karrierës sime do të jetë gjithashtu shfaqja e fundit me datë 22 janar.  Gjithsesi, të jeni të sigurtë që konceptet e reja në Haute Couture do të vijojnë!”- u shpreh ai ./abcnews.al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono