Partizani publikon çmimet e biletave, ka një rikthim për Lerdën

15:46 | 21/10/201915:460

Kategoria Superiore rikthehet sërish në mesjavë dhe nuk ka kohë për pushim. Katër sfida zhvillohen ditën e mërkurë, ndërsa Partizani do të zbresë në fushë 24 orë më vonë. Kampionët në fuqi do të presin në “Selman Stërmasi” Skëndërbeun, ndeshja që nis në orën 15:00.

Klubi i kuq ka publikuar në rrjetet sociale çmimet e biletave. Shitja e tyre do të nisë ditën e nesërme, duke nisur nga ora 10 e mëngjesit në pikën pranë stadiumit. Një biletë në tribunë kushton 10 mijë lek të vjetra, ndërsa në zonën e ultrasve vetëm 3 mijë të tilla.

Djemtë e Lerdës do të futen për të marrë fitoren e dytë rresht. Kreu është vetëm një pikë larg, ndërsa do të ketë edhe një rikthim në ekip. Aristoteles Romero u ndëshkua me karton të kuq kundër Teutës dhe mungoi në triumfin 1-3 në Shkodër.

Mesfushori venezuelian është në dispozicion të trajnerit italian për ndeshjen e radhës, që është shumë e rëndësishme për të dy ekipet. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono