Paloka reveals: This minister house has been stolen

16:48 | 09/11/201916:480

Edi Paloka has a different explanation regarding to Minister Elisa Spiropali’s statements that the Socialists are preparing for their third mandate.

According to Paloka, the cause relates to the theft of Spiropali’s house earlier this year.

In a post on facebook, while asking why Spiropali needs a third mandate, Paloka writes that at the beginning of january this year, the thieves entered at her house.

Full post

Why does Elisa need a third mandate?

What have the thieves stolen in the home of Rama’s minister, that does not allow him to report to the police?

So she needs a third mandate to ” compensate for her losses” and to equalize with her colleagues? /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono