OSBE tjetër ftesë mazhorancës dhe opozitës

11:08 | 14/11/201911:080

OSBE i ka bërë ftesë mazhorancës dhe opozitës për një tjetër tryezë për reformën zgjedhore.

Burime nga OSBE për abcnews.al tregojnë se tryeza e radhës pë reformën zgjedhore do të mbahet më 19 nëntor. Në qendër të diskutimeve pritet të jetë çështja e Finacimit të Partive./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono