Orlando Bloom bën tatuazh emrin e të birit, por e shkruan gabim

08:50 | 15/02/202008:500

Orlando Bloom vendosi të bënte tatuazh emrin e të birit, Flynn. Në vend të një tatuazhi pak të guximshëm, Orlando mendoi diçka më minimaliste. Siç mund ta shihni në vijim, tatuazhi konsiston në vendosjen e datës dhe orës së lindjes së të birit, shoqëruar me emrin e tij, ky i fundit i shkruar sipas kodit mors.

 

Një prej tyre tha: “Nëse kodi mors supozohet të shkruajë Flynn, atëherë e ke gabim.” Në fakt, ka të drejtë sepse mungon një pikë, e cila automatikisht e kthen shkronjën l-ë në r-ë.

Për fat të mirë, artisti i tatuazhit është i vetëdijshëm për gabimin dhe shkroi se “po, mungon një pikë, e dimë. Do ta rregullojmë”.

Flynn, djali i Orlando Bloom me ish-bashkëshorten Miranda Kerr, është vetëm 9 vjeç dhe ndoshta nuk e njeh kodin mors./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono