Ofertë zyrtare për Eriksen, Giroud dhe Moses: Ausilio konfirmon gjithçka

21:18 | 20/01/202021:180

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka konfirmuar gjithçka për Sky Sport: Inter ka bërë ofertë zyrtare për Eriksen dhe është në pritje.

“Po, kemi bërë një ofertë zyrtare për Christian Eriksen. Ai është një lojtar i madh dhe Tottenham ka shumë oferta për të, por ne kemi besim se do ta mbyllim me sukses këtë operiacion.

Giroud? Kemi bisedime dhe do të firmosim me të në rast se një nga sulmuesit tanë, largohet. Deri më tani, bisedimet kanë ndaluar, por kemi bërë progres gjatë ditëve të shkuara. Me Victor Moses, kemi arritur akord dhe ditët e ardhshme, do të bisedojmë edhe për detajet e fundit”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono