“Nuk po luan Liverpooli me Tiranën”, parashikimet e derbit në Pressing

00:00 | 13/12/201900:000

Emisioni “Pressing” është drejt fundit për ditën e sotme dhe të ftuarit në studio, dhanë parashikimet e tyre për ndeshjen derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Starova tha batutën më të bukur, ndërsa as Gëzdari nuk mbeti pas.

Starova – “Nuk po luan Liverpooli me Tiranën. E kemi thënë që janë të treja rezultatet. Partizani është disi në avantazh”.

Riza – “Unë di që ndeshja do të prodhojë episod, si të gjitha rastet e tjera. Kush do të ketë episodet në favor, do të fitojë”.

Hoxha – “Është bërë shumë e vështirë të japim një parashikim Unë jam për barazim dhe atmosfera në stadium është e garantuar”.

Gëzdari – “Unë besoj te trajneri mangut, skuadra ka forca për të befasuar. Kështu që Tirana do të fitojë. Është si Interi me Barcelonën. Edhe Partizani do të mendojë se fiton dhe do të hajë dru”.

Skarço – “Me këtë situatë që është Tirana, duhet parë puna e Lerdës (qesh)”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono