“Nuk kam parë asnjë ndeshje të Interit”, befason presidenti Zhang

22:45 | 19/09/201922:450

Presidenti i Interit, Zhang, i ka befasuar të gjithë sot me deklaratën e tij. Për mediat italiane, numri një i zikaltërve tha: “Para se të blija Interin, nuk kisha parë asnjëherë futboll. Nuk e dija si kjo botë e panjohur funksiononte dhe ishte një eksperiencë e re për mua.

Viti i parë ishte më shumë eksperimental, për t’u njohur me klubin, stafin, lojtarët, drejtuesit, Fair-Play Financiar, kompeticionet e ndryshme dhe shumë detaje të tjera. Tani mendoj se jemi më të afërt me klubin dhe kemi më shumë njohuri për mënyrën si funksionojnë gjërat. Besoj se do të arrijmë diçka shumë të madhe këtë sezon”, tha mes të tjerash presidenti Zhang./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono