Nuk fshihen më, Rudina Dembacaj del përsëri publikisht me Frrokun

11:40 | 17/01/202011:400

Pas shumë hamendësimesh se Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ishin në një lidhje, moderatorja e bëri publike vetëm para pak ditësh.

Me anë të një postimi në Instagram, moderatorja shumë e dashur për shqiptarët ka pranuar që është në një lidhje romantike me Mark Frrokun.

“E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…exluziven”.

Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”- shkruan Rudina në Instagram.

Moderatorja ka publikuar përsëri në InstaStory një foto me ish-deputetin ku duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono