Njomza, shqiptarja që Ariana Grande i thotë “Të dua”

09:20 | 17/01/202009:200

Pak e njohim Njomzën, një vajzë që ka një vit është krahu i djathtë i artistes Ariana Grande. Por duket se ato janë më shumë se shoqe të paktën  nga statuset e tyre të fundit në Twitter.

Nëse shikoni profilin e Ariana Grandes në Twitter do të shihni se sa shumë është e dashuruar ajo në pop artisten Njomza Vitia.

“Të dua, Njomza”, shkruan ajo në një status të fundit Ariana.

 

Por, pse Ariana Grande është e lidhur kaq shumë me Njomzën?

Kjo sepse ajo është artistja që ka bërë muzikën e shumicës së këngëve të Ariana Grandes derisa këndon në disa këngë të Mac Miller dhee Skrillex.

Në fakt Njomza ishte njohur me Ariana Granden nëpërmes Mac Miller pasi që kishte nënshkruar me kompaninë e tij për të bërë muzikë.

Vitin e kaluar Njomza filloi të krijojë këngë edhe për vetën, derisa me e njohur u bë me këngën “7 Rings”, që e kishte krijuar për Ariana Granden .

Në disa intervista ajo ka thënë se përpos muzikës ka shumë dëshirë që ta përkrah edhe komunitetin LGBT por edhe ti ndihmojë të varfërit.

Kurse punën me Ariana Granden e konsideron edhe qejf përpos rritjes se saj në karrierë. Këngëtarja po ashtu thotë se ka pasur një takim me Bebe Rexhan por jo me Dua Lipën dhe Rita Orën. /abcnews.al

 

 

 

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono