Një Mitsubish përfshihet nga flakët në rrugën Elbasan-Librazhd

10:46 | 28/10/2018

Një makinë tip Mistubish është përfshirë nga flakët, ndërkohë që ishte në lëvizje në rrugën Elbasan – Librazhd. Për fat drejtuesi 31 vjeçar nga Tirana është hedhur me shpejtësi nga makina dhe ka shpëtuar. Në vendin e ngjarjes shkoi një zjarrfikëse, e cila mundësoi fikjen e flakëve. Njëkohësisht shërbimet policore normalizuan trafikun e krijuar me këtë rast. Mjeti është djegur plotësisht dhe policia po heton shkaqet e kësaj ngjarjeje./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono