Një i ri sulmon me thikë 59-vjeçarin

12:40 | 14/08/201912:400

Një i ri ka sulmuar me thikë një 59-vjeçar në rrethana ende të paqarta. Burri ka përfunduar në spital me plagë në turp kurse autori u kap menjëherë nga patrulla e Policisë Rrugore.  Policia ende nuk ka bërë të ditur shkaqet e ngjarjes, por sipas informacioneve të para sherri ka nisur në një lokal në qendër të qytetit të Durrësit./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono