Një 11 vjeçare u mbyt në liqenin e Banjës, polumbarët nxorrën trupin

18:34 | 17/08/201818:340

Një 11 vjeçare është mbytur në liqenin e HEC-it Banjë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes dhe viktima është  Andja Toçila, 11 vjeçe, banuese në fshatin Trashovic të Gramshit. Sipas policisë  dyshohet se vajza ka rënë aksidentalisht në liqenin e Hidrocentalit të Banjës.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e policisë, grupi hetimor dhe polumbarët, ku kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e  trupit të pajetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono