Nisi të riparonte pompën e ujit, por e zuri korrenti

12:27 | 15/08/201912:270

Një 43-vjeçar ka humbur tragjikisht jetën këtë të enjte pasi e zuri korrenti. Sipas informacionit paraprak të policisë, incidenti që i mori jetën E.K ndodhi në momentin që viktima po tentonte të riparonte pompën e ujit. Por fati i keq ka qenë me 43-vjeçarin pasi ra në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ndërroi jetë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:38, në rrugën “Brigada VIII” në zonën e ish-Bllokut. Autoritetet kanë ngritur një grup hetimor, i cili ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të saj./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono