Nis sonte sezoni i katërt i emisionit investigativ “Stop”

16:22 | 03/09/201816:220

Nis sonte në sezonin e katërt të tij, një prej emisioneve më të dashura për shqiptarët.

“Stop” premton shumë humor, kamera të fshehtë e histori njerëzore e solidariteti, që në puntatën e parë. Stafi ka punuar gjithë verën, që çështjet sa pikante, aq edhe absurde të mos mungojnë, por mbi të gjitha të marrin edhe zgjidhje.

Ndërsa në studio po punohet deri në minutat e fundit me provat e rregullimet finale.

Çdo mbrëmje, nga e hëna në të premte, duke nisur që sonte në orën 20.10, ngërthehuni para ekranit se “Stopi” nisi dhe ju e dini…

“Nesër avazi nesër… apo sonte avazi”?

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono